---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma „Sadida” powstała 23.01.2006r. Głównym profilem działalności firmy jest prowadzenie parkingów strzeżonych. W chwili obecnej zarządzamy jedenastoma parkingami osiedlowymi we Wrocławiu, Lublinie, Toruniu i Gdańsku owocnie współpracując ze Spółdzielniami mieszkaniowymi na których terenie się one znajdują ( patrz rekomendacje). Ponadto prowadzimy parkingi godzinowe obsługowe jak i bezobsługowe w Katowicach, Warszawie i Opolu.
Ponadto zajmujemy się turystyką. Od 2007r. Organizujemy cyklicznie międzynarodowy młodzieżowy turniej piłki nożnej „Sadida CUP” w Szczytnie na Mazurach. Poza drużynami z całej Polski w turnieju uczestniczą zespoły z Białorusi, Ukrainy Litwy. Poza turniejami organizujemy również obozy sportowe głównie o profilu piłka nożna w Szczytnie jak i w Zakopanym. Do 2015r.
Prowadziliśmy również Wrocławską Ligę Biznesu piłki halowej w systemie trzy ligowym. Jak i cykliczny noworoczny halowy turniej branżowy we Wrocławiu.
Oferujemy również organizację imprez okolicznościowych firmowych jak i prywatnych głównie w Zakopanym z baza noclegową w zaprzyjaźnionym pensjonacie „U Hazy”..
Opierając się na naszym bogatym doświadczeniu w administracji parkingami strzeżonymi jak też i organizacji imprez sportowych zapraszamy do współpracy.